top of page

ONLINE OBJEDNÁVKY PODMÍNKY ( platné od 10.5.2020 )

!!! Doporučujeme přečíst všem zákazníkům !!!

Jak si objednat na našem webu www.pizzarest.cz

Objednat na našem webu www.pizzarest.cz lze jak z klasického PC, mobilního telefonu, tak i tabletu s ANDROIDEM a také bez problémů na přístrojích APPLE.

 

Pro objednání použíjte záložku

"OBJEDNÁVKA ONLINE" v hlavní nabídce

poté vyberte položky k objednání, pokud násobíte množství objednávky, pozor nasobíte i pití již přidané

příklad: Vyberete si pizzu číslo 15. MESSICANA a k tomu Coca-Colu a poté se rozhodnete, že chcete pizzu dvakrát a kliknete na plus (přidat), tak se vám přidá i Coca-cola. Objednávka tedy bude 2x MESSICANA a 2x Coca-cola.

Pokud si objednáváte často, je možnost se přihlásit k vašemu účtu na FACEBOOK.

Výhody jsou, že se vám uloží adresa a poslední objednávky - POZOR, to že se přihlásíte přes Facebook neznamená, že jste  registrovaní  do našeho programu 10+1, registrace se provádí zde "PROGRAM 10+1" 

!!! Aktuální počet bodů vidíte vždy na účtence !!!

pozn. jestliže máte 11 bodů a nedostali jste pizzu ZDARMA, nezoufejte, nikam nepište, nikoho jsme neokradli, jen se stala chyba a určitě dostanete vaší pizzu příště ( jsme pouze lidé a ne stroje a může se stát, že počet bodu přehlédneme )

ČAS DORUČENÍ

kámen úrazu nejen v naší restauraci, vážení přátelé již 3 roky bojujeme s tím jak vám co nejvíce přesně určit "čas doručení" Je to naprosto neuvěřitelná věc a člověk by musel být minimálně Albert Einstein, aby dokázal vyřešit tuto rovnici. Na objednávkách online je čas doručení pouze orientační, není možné jej za provozu upravovat...

U telefonických objednávek jsme schopni vám říci čas přesnější, ale i tak je stále hodně faktorů, které doručení ovlivňují, ať je to počasí, dopravní situace, dlouhé čekání na zákazníky, nezvedání telefonu u zákazníků) jsou to situace které přicházejí během již započatého rozvozu, neovlivníme je.....proto je tu i služba "Expres doručení" kdy dostanete objednávku do 45 min, je to služba a ta něco stojí a stojí proto, že my voláme na tento rozvoz externího řidiče, takže je potřeba mu zaplatit (např. taxi - není podmínkou)

REST PIZZA & BURGER & PASTA

Online objednávky v provozu denně od 11-21:30 

bottom of page